Mój instrument

Muzyka jest dobra na wszystko, muzyka łagodzi obyczaje, muzyka poprawia nastrój…

W ostatnich dniach nasi najmłodsi uczniowie rozmawiali na zajęciach razem ze swoją Panią na temat muzyki. Poznając tym samym „Legendę o przerwanym hejnale”, nazwy instrumentów, mogli również spróbować gry na wybranych instrumentach oraz malowali  nastrój muzyki. Na zakończenie tygodnia o muzyce przedszkolaki z grupy „Smerfy” wykonały swoje instrumenty perkusyjne- grzechotki. Wykorzystując do tego plastikowe butelki po napojach, które wypełniły ryżem i ziarnami fasoli.  Ozdabiając je według własnego pomysłu. Wykonanie własnych instrumentów sprawiło dzieciom wiele frajdy a efektem ich ciężkiej pracy są przepiękne, kolorowe oraz bardzo fantazyjne grzechotki.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.