Dzień Kobiet w naszej szkole

„Być kobietą, być kobietą…”

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych  w Twym życiu zdarzeń… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi chłopcy dnia 8 marca 2021r. wszystkim Paniom i Koleżankom w naszej szkole.

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza, co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.  W ten wyjątkowy dzień wszystkie dziewczynki w naszej szkole zostały obdarowane drobnymi prezentami, a Panie słodkim upominkiem. W klasach i na szkolnym korytarzu czuć było wyjątkową atmosferę panującą tego dnia. 

8 marca wyjątkowo radośnie spędziły także dzieci z oddziałów przedszkolnych. W tym szczególnym dniu chłopcy  z każdego oddziału składali życzenia dziewczynkom i swoim Paniom. Nie obyło się również bez drobnych upominków wręczanych przez chłopców dla dziewczynek. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentlemani, byli przemili, uczynni i sympatyczni.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.