Dzień Kobiet w naszej szkole

„Być kobietą, być kobietą…”

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych  w Twym życiu zdarzeń… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi chłopcy dnia 8 marca 2021r. wszystkim Paniom i Koleżankom w naszej szkole.

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza, co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.  W ten wyjątkowy dzień wszystkie dziewczynki w naszej szkole zostały obdarowane drobnymi prezentami, a Panie słodkim upominkiem. W klasach i na szkolnym korytarzu czuć było wyjątkową atmosferę panującą tego dnia. 

8 marca wyjątkowo radośnie spędziły także dzieci z oddziałów przedszkolnych. W tym szczególnym dniu chłopcy  z każdego oddziału składali życzenia dziewczynkom i swoim Paniom. Nie obyło się również bez drobnych upominków wręczanych przez chłopców dla dziewczynek. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentlemani, byli przemili, uczynni i sympatyczni.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu