Konkurs plastyczny „Zimowe zabawy”

W dniach 16.02.2021 – 02.03.2021r. Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny pt. „ Zimowe zabawy” dla Oddziału Przedszkolnego „A” oraz Oddziału Przedszkolnego „B”. Konkurs miał na celu popularyzację ruchu na świeżym powietrzu, rozwijanie pomysłowości oraz wyobraźni, rozbudzenie ekspresji plastycznej u dzieci oraz rozwój kreatywności i wrażliwości artystycznej.  Dzieci wykonywały prace plastyczne dowolną techniką. Motywem przewodnim konkursu była praca przedstawiająca aktywność fizyczną, zabawę podczas zimy. W konkursie wzięło udział 11 dzieci. Komisja miała trudne zadanie z wyborem nagrodzonych prac. Powstały piękne zimowe obrazki, które ozdobiły szkolny korytarz.

Wyniki konkursu plastycznego „Zimowe zabawy”:

I miejsce – Oliwia Kirsznik, 5 lat

II miejsce – Adam Staręga, 6 lat

III miejsce – Lena Gularowska, 5 lat

Ponadto za swoje piękne prace plastyczne dyplomy oraz nagrody pocieszenia otrzymali:

– Maja Kamińska, 6 lat

– Anna Kościuk, 5 lat

– Jowita Kowalczuk, 5 lat

– Wiktoria Patyjewicz, 3 lata

– Gabriela Borusiewicz, 4 lata

– Anna Barczuk, 4 lata

– Julia Baraniuk, 5 lat

– Fabian Hraciuk, 5 lat.

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody.

Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w  konkursie!

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu