„Coraz bliżej Święta Wielkanocne…..”

W ostatnim czasie wszyscy przygotowujemy się do zbliżających się wielkimi krokami Świąt Wielkanocnych. Starsze przedszkolaki również. W trakcie pobytu w Oddziale Przedszkolnym dzieci podejmowały szereg różnych czynności przygotowawczych. Miedzy innymi sadziły w „jajeczkowych” doniczkach wiosenne kwiaty- hiacynty. Działanie to miało na celu przygotować dekorację stołu wielkanocnego ale także zainteresować najmłodszych pielęgnacją kwiatów doniczkowych. Kolejnym działaniem było malowanie farbami tradycyjnych pisanek, oraz wykonywanie innych prac plastycznych o tematyce wielkanocnej.  „Biedronki” pamiętały także o swoich bliskich mieszkających w innych częściach kraju. W trakcie zajęć miały możliwość wybrać i ozdobić kartki świąteczne, które zostały już wysłane do adresatów.  A zatem…….

Uczniowie Oddziałów Przedszkolnych, oraz Dyrekcja i pracownicy szkoły życzą wszystkim wesołych, spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, pełnych ciepła i spędzonych w rodzinnej atmosferze. Smacznego jajka i mokrego Śmigusa- Dyngusa .

Do zobaczenia po Świętach.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.