„Coraz bliżej Święta Wielkanocne…..”

W ostatnim czasie wszyscy przygotowujemy się do zbliżających się wielkimi krokami Świąt Wielkanocnych. Starsze przedszkolaki również. W trakcie pobytu w Oddziale Przedszkolnym dzieci podejmowały szereg różnych czynności przygotowawczych. Miedzy innymi sadziły w „jajeczkowych” doniczkach wiosenne kwiaty- hiacynty. Działanie to miało na celu przygotować dekorację stołu wielkanocnego ale także zainteresować najmłodszych pielęgnacją kwiatów doniczkowych. Kolejnym działaniem było malowanie farbami tradycyjnych pisanek, oraz wykonywanie innych prac plastycznych o tematyce wielkanocnej.  „Biedronki” pamiętały także o swoich bliskich mieszkających w innych częściach kraju. W trakcie zajęć miały możliwość wybrać i ozdobić kartki świąteczne, które zostały już wysłane do adresatów.  A zatem…….

Uczniowie Oddziałów Przedszkolnych, oraz Dyrekcja i pracownicy szkoły życzą wszystkim wesołych, spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, pełnych ciepła i spędzonych w rodzinnej atmosferze. Smacznego jajka i mokrego Śmigusa- Dyngusa .

Do zobaczenia po Świętach.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu