Pasowanie na Przedszkolaka “Biedronki”

Niezwykle miło jest nam poinformować Państwa, że w dniu 23 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość bardzo ważna dla starszej grupy przedszkolnej, czyli „Biedronek”. W tym dniu pełnym emocji odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka, czyli oficjalne przyjęcie Biedronek do grona Przedszkolaków. Dzieci w trakcie części artystycznej prezentowały umiejętności nabyte w czasie nauki w Oddziałach Przedszkolnych.  Można zatem było obejrzeć układy taneczne, posłuchać pięknie recytowanych wierszy, oraz przekonać się jaką wiedzę posiadają nasi najmłodsi uczniowie.  Dzieci pokonały tremę i pięknie zaprezentowały co potrafią.  Pan Dyrektor z pomocą wielkiego ołówka symbolicznie przyjął „Biedronki” w poczet Przedszkolaków.  W ramach uczczenia tego dnia jego główni bohaterowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kuferki ze słodyczami. Natomiast dzieci w podziękowaniu  wręczyły Dyrekcji naszej szkoły bukiety kwiatów. Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców starszej grupy przedszkolnej. 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu