Pasowanie na Przedszkolaka “Biedronki”

Niezwykle miło jest nam poinformować Państwa, że w dniu 23 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość bardzo ważna dla starszej grupy przedszkolnej, czyli „Biedronek”. W tym dniu pełnym emocji odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka, czyli oficjalne przyjęcie Biedronek do grona Przedszkolaków. Dzieci w trakcie części artystycznej prezentowały umiejętności nabyte w czasie nauki w Oddziałach Przedszkolnych.  Można zatem było obejrzeć układy taneczne, posłuchać pięknie recytowanych wierszy, oraz przekonać się jaką wiedzę posiadają nasi najmłodsi uczniowie.  Dzieci pokonały tremę i pięknie zaprezentowały co potrafią.  Pan Dyrektor z pomocą wielkiego ołówka symbolicznie przyjął „Biedronki” w poczet Przedszkolaków.  W ramach uczczenia tego dnia jego główni bohaterowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kuferki ze słodyczami. Natomiast dzieci w podziękowaniu  wręczyły Dyrekcji naszej szkoły bukiety kwiatów. Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców starszej grupy przedszkolnej. 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.