Wróciliśmy do przedszkola!!!

Przedszkolaki ponownie wróciły do przedszkola po przerwie świątecznej oraz nauczaniu zdalnym.

Sale przedszkolne znowu zatętniły życiem, a zabawki „ożyły”. W szkole było słychać rozmowy oraz śmiech dzieci co wprawiło Nas wszystkich w wesoły nastrój,  w przedszkolu zawitała po raz kolejny Wiosna, po okresie niesprzyjającej aury za oknem.

Dzieci z grupy „Biedronki” wykonały plakat o tematyce ekologicznej promujący chęć dbania o środowisko naturalne wykonując robota z materiałów ekologicznych.

Dzieci z grupy młodszej „Smerfy”, wspólnie ze swoją Panią omawiały zagadnienia związane z tematyką ekologii. Przedszkolaki zrobiły piękne motyle wykorzystując materiały z recyklingu.

Dzieci nie ukrywały swojego zadowolenia chętnie wchodząc do sal przedszkolnych, wspólnie się bawiły oraz z pełnym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach oraz zabawach ruchowych. Na koniec dnia wszyscy opuścili salę z uśmiechem na ustach.

 

Opracowała A. Dąbrowska.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu