Nauka hybrydowa od 26.04.2021 r.

OGŁOSZENIE

Zgonie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 26 kwietnia 2021 roku w klasach I-III wprowadzona zostaje nauka hybrydowa wg poniższego harmonogramu obowiązującego od 26.04-30.04.2021 r.:

W szkole prowadzona będzie również opieka świetlicowa dla uczniów, którzy uczą się stacjonarnie.

Dzień tygodnia Klasa Tryb nauki
 

Poniedziałek

I zdalna
II stacjonarna
III zdalna
 

Wtorek

I zdalna
II zdalna
III stacjonarna
 

Środa

I stacjonarna
II zdalna
III zdalna
 

Czwartek

I zdalna
II stacjonarna
III zdalna
Piątek I stacjonarna
II zdalna
III zdalna

Pasek narzędzi ułatwień dostępu