Pasowanie na Przedszkolaka w grupie „SMERFY”

W zeszłym tygodniu w grupie dzieci młodszych odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dzień ten był wyjątkowy nie tylko dla dzieci ale i również dla Pań, towarzyszyły wszystkim wielkie emocje. Cała uroczystość przebiegła pomyślnie przedszkolaki zaprezentowały część artystyczną  „W krainie smerfów” – dając tym samym dowód na to jak dużo już się nauczyły w przedszkolu i jakimi są zuchami podejmując się zadań przygotowanych przez same Smerfy. Dzieci złożyły przysięgę jak na prawdziwego przedszkolaka przystało. Następnie Pan Dyrektor dokonał uroczystego pasowania na przedszkolaka.  

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał od wychowawcy grupy dyplom oraz słodki upominek z niespodzianką.  Po części artystycznej czekał na Przedszkolaków słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  

Opracowała A. Dąbrowska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu