„Mój wymarzony zawód 2021”

Doradztwo zawodowe pełni ważną rolę w przygotowaniu młodych ludzi do dorosłego życia. Natomiast w Oddziałach Przedszkolnych możemy mówić o preorientacji zawodowej. W trakcie roku szkolnego nasi najmłodsi uczniowie poznali szereg zawodów, które mogą pełnić w przyszłości. Dzieci poznały wartość pracy i nominały monet i banknotów obiegowych w Polsce. Podsumowaniem wiedzy dzieci o pracy i pieniądzach był przeprowadzony niedawno u „Biedronek” konkurs plastyczny „Mój wymarzony zawód”, którego celem było min.: utrwalenie zawodów poznanych w trakcie roku szkolnego poznanie wymarzonych zawodów dzieci, wdrażanie do tworzenia estetycznej pracy plastycznej, z wykorzystaniem poznanych technik i materiałów plastycznych, radzenie sobie z oceną innych, sukcesem i porażką.  Komisja konkursowa przyznała odpowiednio:

I miejsce- Annie Kościuk

II miejsce- Julii Baraniuk

III miejsce- Mai Kamińskiej

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy, których zakup został sfinansowany przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców naszej szkoły. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych edycjach konkursu.

 

Opracowała A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.