Mini Dzień Rodziny w Klasie II

Dnia 24 czerwca 2021 roku w klasie drugiej odbył się uroczysty Dzień Rodziny. Uczniowie klasy drugiej przygotowali taniec ludowy ,,Trojak”, który zaprezentowali goszcząc tym samym swoich rodziców. Recytując wspólny wiersz wzruszyli swoich rodziców, dziękując im za wkład pracy i opiekę włożoną w ich edukację w tym roku szkolnym. Następnym etapem uroczystości były zawody uczniowie kontra rodzice. Była to jedna z zaproponowanych form spędzania czasu wolnego ze swoimi pociechami. Drużyna rodziców i drużyna uczniów walczyli ,,łeb” w ,,łeb” zdobywając przy tym słodkie punkty. Wszyscy spisali się na medal. Wspaniała zabawa zintegrowała zespół rodziców i uczniów. Dziękujemy za obecność i zaangażowanie, oraz wspaniałą zabawę i pozostające w Naszych sercach wspomnienia.

 

Opracowała: G. Kasprzak.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu