Festyn integracyjny

Wkrótce po rozpoczęciu roku szkolnego w naszej szkole z inicjatywy Rady Rodziców i we współpracy z Samorządem Uczniowskim odbył się Festyn Integracyjny. 10 września, bo o tym dniu mowa, obfitował w wiele atrakcji. Na boisku szkolnym pojawiły się dmuchane zjeżdżalnie, oraz basen z kulkami. Na twarzach naszych najmłodszych uczniów pojawiły się piękne kwiaty i inne dekoracje malowane farbami. Dla nieco starszych dzieci i młodzieży prowadzone były konkurencje sportowe, nad których przebiegiem czuwała p. Magdalena Okońska.  W trakcie festynu jego uczestnicy mieli także możliwość zjedzenia waty cukrowej oraz pysznej pizzy. Niezapomnianą konkurencją sportową było przeciąganie liny pomiędzy uczniami a rodzicami i nauczycielami. Festyn ten był pełen atrakcji oraz pozytywnych emocji. Miejmy nadzieję, że będziemy mieli możliwość organizować takie imprezy częściej.

Opracowała p. A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.