Festyn integracyjny

Wkrótce po rozpoczęciu roku szkolnego w naszej szkole z inicjatywy Rady Rodziców i we współpracy z Samorządem Uczniowskim odbył się Festyn Integracyjny. 10 września, bo o tym dniu mowa, obfitował w wiele atrakcji. Na boisku szkolnym pojawiły się dmuchane zjeżdżalnie, oraz basen z kulkami. Na twarzach naszych najmłodszych uczniów pojawiły się piękne kwiaty i inne dekoracje malowane farbami. Dla nieco starszych dzieci i młodzieży prowadzone były konkurencje sportowe, nad których przebiegiem czuwała p. Magdalena Okońska.  W trakcie festynu jego uczestnicy mieli także możliwość zjedzenia waty cukrowej oraz pysznej pizzy. Niezapomnianą konkurencją sportową było przeciąganie liny pomiędzy uczniami a rodzicami i nauczycielami. Festyn ten był pełen atrakcji oraz pozytywnych emocji. Miejmy nadzieję, że będziemy mieli możliwość organizować takie imprezy częściej.

Opracowała p. A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu