Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W głowach ciągle jeszcze mamy wspomnienia z wakacji ale rok szkolny już się rozpoczął więc w Oddziałach Przedszkolnych naszej szkoły znów słychać wesoły gwar. 20 Września nasi najmłodsi podopieczni obchodzili Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzielne Smerfy przygotowały piękne prace plastyczne, natomiast wesołe Biedronki wykonywały różne budowle z dostępnych materiałów plastycznych i klocków. Dzieci w tym dniu także integrowały się w swoich grupach w ramach różnych zabaw. U Biedronek ten pełen wrażeń dzień zakończył się dyskoteką.  Żeby dodatkowo upamiętnić ten dzień dzieci otrzymały piękne przypinki, dyplomy, opaski i medale. Wszystkim przedszkolakom życzymy dużo radości i uśmiechu na twarzach.

Aż chciałoby się wrócić do przedszkola….

Opracowała p. A. Koziej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.