Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W głowach ciągle jeszcze mamy wspomnienia z wakacji ale rok szkolny już się rozpoczął więc w Oddziałach Przedszkolnych naszej szkoły znów słychać wesoły gwar. 20 Września nasi najmłodsi podopieczni obchodzili Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzielne Smerfy przygotowały piękne prace plastyczne, natomiast wesołe Biedronki wykonywały różne budowle z dostępnych materiałów plastycznych i klocków. Dzieci w tym dniu także integrowały się w swoich grupach w ramach różnych zabaw. U Biedronek ten pełen wrażeń dzień zakończył się dyskoteką.  Żeby dodatkowo upamiętnić ten dzień dzieci otrzymały piękne przypinki, dyplomy, opaski i medale. Wszystkim przedszkolakom życzymy dużo radości i uśmiechu na twarzach.

Aż chciałoby się wrócić do przedszkola….

Opracowała p. A. Koziej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu