Wycieczka do Zamościa

W dniu 23.09.2021r. klasy I – III wybrały się do Centrum Kultury Filmowej  ,,Stylowy” w Zamościu  na film „Psi Patrol”. Dzieci przeniosły się wraz z ekipą Psiego Patrolu do Miasta Przygód.  Film był świetną rozrywką dla naszych widzów.
Dzieci były zaskoczone nowymi bohaterami u boku ekipy ratunkowej, które wzbudziły wielką sympatię.

Następnie uczniowie pod opieką swoich wychowawczyń udały się do Parku Trampolin. Przed wejściem na główną halę miały rozgrzewkę pod okiem instruktora. Pobyt w Parku Trampolin  dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Uświadomił także uczniom, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Ostatnim punktem wycieczki był pobyt w McDonaldzie. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami  na twarzach.

Opracowała p. J. Słupska

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu