Wycieczka do Hrubieszowa

Wrzesień był w naszej szkole miesiącem wycieczek. 28.09.2021 nasi najmłodsi uczniowie odwiedzili Hrubieszowski Dom kultury by obejrzeć film animowany „Wyrolowani” o przygodach sympatycznych stworzonek – Flumaków. Następnie dzieci miały okazję by  zjeść  posiłek w restauracji „Czekoladka”. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w sali zabaw, gdzie dzieci aktywnie wykorzystały każdą spędzoną tam minutę.

Przedszkolaki w czasie wycieczki zachowywały się wzorowo. Seans w kinie, oraz wizyta w Sali zabaw przebiegły w miłej atmosferze. Pogoda, widząc tak wesołe i grzeczne przedszkolaki, również dopisała. Opiekę dzieciom w trakcie wyjazdu zapewniały p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska i p. Barbara Czupryńska.

„Smerfy „ i „Biedronki” już nie mogą doczekać się kolejnego wyjazdu…

Opracowała A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.