Wycieczka do Hrubieszowa

Wrzesień był w naszej szkole miesiącem wycieczek. 28.09.2021 nasi najmłodsi uczniowie odwiedzili Hrubieszowski Dom kultury by obejrzeć film animowany „Wyrolowani” o przygodach sympatycznych stworzonek – Flumaków. Następnie dzieci miały okazję by  zjeść  posiłek w restauracji „Czekoladka”. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w sali zabaw, gdzie dzieci aktywnie wykorzystały każdą spędzoną tam minutę.

Przedszkolaki w czasie wycieczki zachowywały się wzorowo. Seans w kinie, oraz wizyta w Sali zabaw przebiegły w miłej atmosferze. Pogoda, widząc tak wesołe i grzeczne przedszkolaki, również dopisała. Opiekę dzieciom w trakcie wyjazdu zapewniały p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska i p. Barbara Czupryńska.

„Smerfy „ i „Biedronki” już nie mogą doczekać się kolejnego wyjazdu…

Opracowała A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu