Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt

„Możemy człowieka ocenić po tym jak traktuje zwierzęta” Immanuel Kant    

Uczniowie, rodzice oraz pracownicy naszej szkoły udowodnili, że los potrzebujących zwierząt nie jest im obojętny. W październiku, który obchodzony jest jako miesiąc dobroci dla zwierząt, w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę dla schroniska zwierząt. Po zakończeniu zbiórki wybrane zostało schronisko, dla którego przekazaliśmy dary a było ich bardzo dużo. Wybraliśmy Chełmskie schronisko dla zwierząt znajdujące się na ul. Włodawskiej 23a w Chełmie. Przekazaliśmy 32 kg karmy suchej, 25 puszek karmy mokrej, dużo ręczników, kocy, zabawek dla psów i kotów oraz legowiska. Pracownicy schroniska przekazali dla naszej szkoły podziękowanie za wsparcie potrzeb ich czworonożnych przyjaciół. Samorząd Uczniowski również przygotował podziękowania w formie breloczków z symbolem łapy psa dla uczniów, którzy wsparli zbiórkę.

Wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok!

Opracowała: K. Marcola.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu