Uroczyste ślubowanie klasy pierwszej i drugiej

Dnia 09.12.2021r. w Szkole Podstawowej w Szpikołosach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszej i drugiej, ze względu na obostrzenia związane z czasem pandemii, wydarzenie to połączyło obie klasy, jakże ważną w ich życiu uroczystością włączenia do grona uczniów szkoły. Wydarzenie rozpoczęło się od części artystycznej, na którą składały się wiersze i piosenki z elementami ruchowymi. Piosenki dzięki nieodzownej pomocy Pana Łukasza Czupryńskiego dzieci zaprezentowały bezbłędnie. Po prezentacji umiejętności i wiadomości dzieci, nastąpił uroczysty akt ślubowania i pasowania na ucznia. Został odśpiewany hymn narodowy, a następnie dzieci ślubowały być dobrymi Polakami oraz godnie reprezentować szkołę swym zachowaniem i nauką. Kolorowym ołówkiem z biało-czerwoną wstążką tego symbolicznego aktu dokonał Dyrektor Krzysztof  Czupryński, następnie Wicedyrektor Żaneta Szymańska-Grochowiecka wraz z wychowawcami klasy drugiej Jolantą Słupską i klasy pierwszej Anną Pałys wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy, oraz słodkie upominki wraz z życzeniami sukcesów w nauce.

Uroczysty dzień pomimo iż odbył się w wąskim gronie, z zachowaniem reżimu sanitarnego zakończył się pamiątkowym zdjęciem, oraz słodkim przyjęciem zorganizowanym dzięki Rodzicom uczniów klasy pierwszej i drugiej.

Wszystkim uczniom życzymy aby, znaleźli w szkole przyjazną atmosferę i podtrzymywali niegasnący zapał do nauki.

Opracowała: Anna Pałys

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.