Walentynki 2022

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany Walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy.
10 lutego odbył się kiermasz Walentynkowy, na którym uczniowie mogli zakupić kartki oraz słodycze z motywem walentynkowym.
Następnie, 11 lutego uczennice z klasy IV rozdawały na korytarzu szkolnym, w klasach oraz w oddziałach przedszkolnych symbol Walentynek, czyli naklejki w kształcie kolorowych serc. Każdy, kto otrzymał naklejkę z uśmiechem umieszczał ją na swoim ubraniu.
W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code – ubrania w kolorze czerwonym.
Również tego dnia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (również te własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanego pudełka znajdującego się na korytarzu szkolnym.
Szkolni listonosze z klasy IV, tego dnia nie narzekali na brak pracy, wiele osób skorzystało z poczty walentynkowej. Po posegregowaniu poczty, rozdali kartki wszystkim adresatom. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi.

Opracowała: K. Marcola

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu