Dzień Kobiet

„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki,
w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

Wszechobecne serdeczne życzenia płynące od uczniów dla uczennic i nauczycielek naszej szkoły od samego rana wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Międzynarodowy Dzień Kobiet przypadający w kalendarzu na 8 marca to święto szczególne, obchodzone we wszystkich czasach i kulturach zawsze w uroczysty sposób. Tego dnia chłopcy z naszej szkoły obdarowywali dziewczynki drobnymi upominkami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski a Panie nauczycielki otrzymały coś słodkiego, aby osłodzić świętowanie tego szczególnego dnia.

To był naprawdę radosny i miły dzień!

Opracowała: K. Marcola

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.