Dzień Świętego Patryka

„Każdy chciałby choć jeden dzień w roku być Irlandczykiem” … czyli dzień Św. Patryka w Szkole Podstawowej w Szpikołosach. 

Dnia 17 marca 2022r. po raz pierwszy mieliśmy okazję obchodzić w naszej szkole dzień Św. Patryka. Podczas lekcji języka angielskiego, przygotowanych przez Panią Żanetę Szuptarską, uczniowie zapoznali się z postacią Świętego, a także ze zwyczajami związanymi z tym bardzo popularnym, obchodzonym na całym świecie, festiwalem. 

Aby uświetnić ten dzień, uczniowie ubrali się na zielono i robili sobie zdjęcia przy tematycznej fotobudce  

Dzieci i młodzież szkolna bardzo entuzjastycznie włączyli się w obchody tego festiwalu. Mamy zatem nadzieję, że dzień Św. Patryka na stałe wpisze się w kalendarz szkolnych wydarzeń Szkoły Podstawowej w Szpikołosach. 

Opracowała: Ż. Szuptarska.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.