Dzień bez plecaka

1 kwietnia, czyli w Prima Aprilis nasza szkoła brała udział w zabawie „Dzień bez plecaka” zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.
Dzień bez plecaka (z ang. „no backpack day”) to wybrany przez Samorząd Uczniowski dzień, w którym wszyscy chętni uczniowie i nauczyciele przychodzą bez plecaków. Zabawa polega na tym, by jednocześnie przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory. Liczy się pomysłowość i spryt – książki, zeszyty i inne artykuły szkolne można spakować w dowolny, zwykle zabawny sposób. W tym celu posłużyć mogło wszystko: walizka, garnek, skrzynka na narzędzia, wózek dla lalek, a nawet nosidełko dla dzieci. Liczyła się kreatywność i fantazja, których jak widać nie zabrakło naszym uczniom. Był to z pewnością niecodzienny, radosny dzień w naszej szkole.

Opracowała: K. Marcola

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.