„Bezpiecznie na wsi mamy…..”

„Bezpiecznie na wsi mamy…..”- Konkurs KRUS

 Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez placówkę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Hrubieszowie . XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego przebiegała pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”. Prace zgodne z tematem przygotowało 10 uczniów naszej szkoły.

Wyróżnienie otrzymała Oliwia Kirsznik z Oddziału Przedszkolnego „B”, natomiast pozostali uczestnicy, tj.: Barczuk Kacper, Staręga Adam, Kamińska Maja, Gularowska Lena, Kościuk Anna, Barczuk Anna, Pędrak Mikołaj oraz Sołodko Adrian otrzymali podziękowania.

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody, które dostarczył p. Jacek Mielniczuk.

Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych w naszej szkole.

Opracowała: A. Koziej

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.