„Bezpiecznie na wsi mamy…..”

„Bezpiecznie na wsi mamy…..”- Konkurs KRUS

 Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez placówkę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Hrubieszowie . XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego przebiegała pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”. Prace zgodne z tematem przygotowało 10 uczniów naszej szkoły.

Wyróżnienie otrzymała Oliwia Kirsznik z Oddziału Przedszkolnego „B”, natomiast pozostali uczestnicy, tj.: Barczuk Kacper, Staręga Adam, Kamińska Maja, Gularowska Lena, Kościuk Anna, Barczuk Anna, Pędrak Mikołaj oraz Sołodko Adrian otrzymali podziękowania.

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody, które dostarczył p. Jacek Mielniczuk.

Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych w naszej szkole.

Opracowała: A. Koziej

Pasek narzędzi ułatwień dostępu