„Moja Ekozabawka – konkurs plastyczno-techniczny”

O5. Maja 2022r miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.  Jego celem było: rozwijanie wyobraźni i kreatywności, kształtowanie postawy proekologicznej, stworzenie uczniom możliwości odniesienia sukcesu, wzmocnienie wiary we własne możliwości, rozwój motoryki małej, radzenie sobie z oceną innych , sukcesem i porażką. Prace wykonane przez przedszkolaki były piękne, kolorowe i bardzo oryginalne.

Konkurs ten był niejako finałem i domknięciem zagadnień związanych z ekologią , realizowanych w kwietniu w oddziałach przedszkolnych. Komisja Konkursu w składzie: p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska, p. Żaneta Szuptarska, p. Klaudia Marcola, biorąc pod uwagę zgodność z tematem konkursu, kreatywność oraz formę pracy postanowiła przyznać następująco:

I miejsce- ex aequo

Nikola Olejczuk, lat 6, Luiza Jaszek, lat 3

II miejsce- ex aequo

Oliwia Kirsznik, lat 5, Zuzanna Zimoląg, lat 3

III miejsce- ex aequo

Gabriela Borusiewicz, lat 5, Wiktoria Patyjewicz, lat 4.

Wyróżnienia otrzymali:

Julia Baraniuk, Jowita Kowalczuk, Fabian Hraciuk, Dominik Zając

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, których zakup w całości został sfinansowany przez Samorząd Uczniowski.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych w  naszej szkole.

Opracowała: A. Koziej i A. Dąbrowska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.