XIX Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej w Białopolu

Dnia 01.06.2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbył się XIX Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej, organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową w Białopolu. Naszą Szkołę reprezentowały uczennice: Lena Hraciuk z klasy IV, Agnieszka Flak z klasy VIII i Julia Chmielewska z klasy VIII. Eliminacje konkursowe odbywały się w kategoriach: zespoły muzyczne i soliści, które były podzielone na kategorie wiekowe:

  1. szkoły podstawowe klasy I – III,
  2. szkoły podstawowe klasy IV – VI,
  3. szkoły podstawowe klasy VII – VIII,
  4. szkoły ponadpodstawowe.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników przeglądu i krótkiej naradzie, szanowne Jury ogłosiło laureatów, wśród których znalazły się nasze uczennice i tak II miejsce w kategorii soliści szkoły podstawowe klasy IV – VI zajęła Lena Hraciuk, w kategorii zespoły muzyczne szkoły podstawowe klasy VII – VIII, również II miejsce zajęły Agnieszka Flak i Julia Chmielewska.

Gratulujemy naszym utalentowanym wokalistkom, które wspaniale reprezentowały naszą szkołę i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

Opracował: Ł. Czupryński

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu