XIX Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej w Białopolu

Dnia 01.06.2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbył się XIX Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej, organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową w Białopolu. Naszą Szkołę reprezentowały uczennice: Lena Hraciuk z klasy IV, Agnieszka Flak z klasy VIII i Julia Chmielewska z klasy VIII. Eliminacje konkursowe odbywały się w kategoriach: zespoły muzyczne i soliści, które były podzielone na kategorie wiekowe:

  1. szkoły podstawowe klasy I – III,
  2. szkoły podstawowe klasy IV – VI,
  3. szkoły podstawowe klasy VII – VIII,
  4. szkoły ponadpodstawowe.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników przeglądu i krótkiej naradzie, szanowne Jury ogłosiło laureatów, wśród których znalazły się nasze uczennice i tak II miejsce w kategorii soliści szkoły podstawowe klasy IV – VI zajęła Lena Hraciuk, w kategorii zespoły muzyczne szkoły podstawowe klasy VII – VIII, również II miejsce zajęły Agnieszka Flak i Julia Chmielewska.

Gratulujemy naszym utalentowanym wokalistkom, które wspaniale reprezentowały naszą szkołę i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

Opracował: Ł. Czupryński

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.