Biedronkowe Święto Rodziny

„Rodzina jest najważniejszą rzeczą na świecie”

                                                                                              Diana, Księżna Walii

 

W odpowiedzi na zaproszenie dzieci, 14.06.2022r w grupie Biedronek zawitali Rodzice. A stało się tak, gdyż w tym dniu odbyła się bardzo ważna uroczystość. Starsze przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Wszystko po to, by okazać Rodzicom swoją wielką miłość.

W trakcie występu pojawiały się różne pozytywne emocje. Dzieci jednak świetnie radziły sobie z tremą i z dumą prezentowały rodzicom, czego nauczyły się specjalnie na tę okazję. Zakończeniem części artystycznej było wręczenie przybyłym specjalnie na tę okazję własnoręcznie wykonanych przez Biedronki prezentów. Po uroczystości odbył się poczęstunek przygotowany przez rodziców .

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie, oraz wszelką pomoc przy organizacji uroczystości.

Opracowała: A. Koziej

Pasek narzędzi ułatwień dostępu