„Wehikuł czasu fotografii”

9 czerwca w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Wehikuł czasu fotografii” dla uczniów klas 1-8 organizowanego przez Samorząd Uczniowski oraz opiekuna SU p. Klaudię Marcolę.
Jego celem było: zaszczepianie i rozwijanie pasji fotograficznej, kształtowanie i rozwijanie wśród uczniów zainteresowań fotografią, poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego oraz popularyzowanie twórczości fotograficznej. Zadaniem uczestników konkursu było odtworzenie sytuacji uwiecznionej na zdjęciu w przeszłości. Na konkurs wpłynęło 6 prac.
Komisja w składzie: p. Klaudia Marcola, p. Angelika Dąbrowska, p. Magdalena Okońska, p. Żaneta Szuptarska biorąc pod uwagę zgodność z tematem konkursu, kreatywność, oryginalność oraz pomysłowość postanowiła przyznać następująco:
I miejsce – Patryk Najczuk, klasa 7       
II miejsce – Kacper Barczuk, klasa 1
III miejsce –Patrycja Pawluk, klasa 6
Wyróżnienia otrzymali:
Maja Kamińska, klasa 1 , Damian Patyjewicz, klasa 4, Karolina Pawluk, klasa 5.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, których zakup został sfinansowany
 przez Samorząd Uczniowski.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Opracowała: K. Marcola

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.