„Wehikuł czasu fotografii”

9 czerwca w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Wehikuł czasu fotografii” dla uczniów klas 1-8 organizowanego przez Samorząd Uczniowski oraz opiekuna SU p. Klaudię Marcolę.
Jego celem było: zaszczepianie i rozwijanie pasji fotograficznej, kształtowanie i rozwijanie wśród uczniów zainteresowań fotografią, poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego oraz popularyzowanie twórczości fotograficznej. Zadaniem uczestników konkursu było odtworzenie sytuacji uwiecznionej na zdjęciu w przeszłości. Na konkurs wpłynęło 6 prac.
Komisja w składzie: p. Klaudia Marcola, p. Angelika Dąbrowska, p. Magdalena Okońska, p. Żaneta Szuptarska biorąc pod uwagę zgodność z tematem konkursu, kreatywność, oryginalność oraz pomysłowość postanowiła przyznać następująco:
I miejsce – Patryk Najczuk, klasa 7       
II miejsce – Kacper Barczuk, klasa 1
III miejsce –Patrycja Pawluk, klasa 6
Wyróżnienia otrzymali:
Maja Kamińska, klasa 1 , Damian Patyjewicz, klasa 4, Karolina Pawluk, klasa 5.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, których zakup został sfinansowany
 przez Samorząd Uczniowski.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Opracowała: K. Marcola

Pasek narzędzi ułatwień dostępu