Wycieczka do Parku Żywiołów „Empiria”

Choć powoli zbliża się koniec roku szkolnego i wszyscy myślimy już o wakacjach, to „Smerfy” i „Biedronki” znalazły jeszcze czas, by pojechać na wycieczkę. Tym razem wybrały się do Parku Żywiołów „Empiria” w Budach .

W trakcie pobytu na terenie parku rozrywki dzieci miały możliwość zwiedzenia Empirię  Zmysłów i Żywiołów Roztocza, gdzie multisensorycznie utrwalały wiadomości przyrodnicze- rozpoznawały żywioły, tworzyły muzykę przyrody, patrzyły na świat oczyma różnych zwierząt. Potem zajrzały do Doliny Czasoprzestrzeni- gdzie mogły poznawać otoczenie za pomocą wszystkich  zmysłów. W trakcie pobytu na terenie obiektu dzieci miały możliwość budowania budowli z magicznego piasku. Przedszkolaki wykonywały także przeróżne kolorowanki w technologii AR.
Pomiędzy atrakcjami dzieci zjadły obiad w restauracji na terenie obiektu.

Kolejnym działaniem,  które wzbudziło wiele emocji było poszukiwanie złota w pobliżu kopalni. Pogoda dopisała wycieczkowiczom, wiec miały także możliwość skorzystania z placów zabaw kreatywnych- czyli labiryntu, placu zabaw z tyrolką, oraz dmuchańców. Ostatnim punktem programu wyjazdu było zwiedzanie Parku Miniatur Kresowych, gdzie nasi uczniowie mieli możliwość bliższego przyjrzenia się różnym budowlom obronnym z czasów Średniowiecza i Renesansu. Opiekę dzieciom w trakcie wyjazdu zapewniały p. A. Koziej, p. A. Dąbrowska i p. B. Czupryńska.

Mamy nadzieję, że wyjazd ten zapewni przedszkolakom wiele pięknych wspomnień.

Opracowała: A. Koziej i A. Dąbrowska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.