Wakacje tuż, tuż….- zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Nadszedł ten moment. W naszej szkole rozległ się ostatni dzwonek. 24.06.2022 odbyło się uroczyste zakończenie bieżącego roku szkolnego. 

Uroczystość przebiegała w dwóch etapach. Na korytarzu szkolnym odbyła się część ogólna, w trakcie trwania której pan dyrektor wręczył świadectwa ukończenia szkoły uczniom klasy VIII, oraz nagrody książkowe i świadectwa dla najlepszych uczniów pozostałych klas. W trakcie przemówienia pan dyrektor podziękował naszym Absolwentom za czas spędzony w murach szkoły, oraz  życzył sukcesów na dalszej drodze edukacji. Podczas trwania tego spotkania zostały wręczone również listy gratulacyjne i podziękowania dla Rodziców, którzy aktywnie współdziałali na rzecz rozwoju naszej szkoły. Część ogólna została zakończona częścią artystyczną kl. VII dla starszych kolegów, podczas której mogli oni wspólnie zaprezentować swoje umiejętności wokalne. 

Po części ogólnej nastąpiło spotkanie wychowawców z pozostałymi uczniami w salach lekcyjnych. 

Naszym Absolwentom życzymy sukcesów w życiu i powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej, natomiast wszystkim uczniom i Rodzicom spokojnych, pełnych słońca i odpoczynku, a przede wszystkim bezpiecznych Wakacji. 

 Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym !!!!! 

Opracowała: A. Koziej

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu