Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Pierwszym z szeregu świąt obchodzonych w naszych Oddziałach Przedszkolnych był Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. „Biedronki” i „Krasnale” obchodziły go razem z innymi 20. Września.

Dla naszych najmłodszych uczniów przygotowano szereg zadań i atrakcji. Młodsze i starsze przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne, nazywały zabawki i inne przedmioty, które na co dzień towarzyszą im w przedszkolu. Na miarę swoich możliwości opowiadały za co lubią przedszkole, nazywały swoje znaczki.

Dzieci chętnie uczestniczyły także w zabawach ruchowych. Ponadto „Biedronki” mogły także zaprezentować umiejętności taneczne w rytm utworów z repertuaru muzyki dziecięcej. Słodkim akcentem były Babeczki Superprzedszkolaka, które pojawiły się w nagrodę za aktywny udział we wszystkich zajęciach. „Krasnale” otrzymały piękne dyplomy.

W tym dniu w naszym przedszkolu, jak co dzień brzmiała muzyka, a z dziecięcych buziek nie znikał uśmiech.

 Wszystkiego najlepszego Przedszkolaki.

Wkrótce kolejne relacje z wydarzeń w naszych Oddziałach Przedszkolnych, zapraszamy do śledzenia strony internetowej.

Opracowała: A. Koziej.

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.