Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Pierwszym z szeregu świąt obchodzonych w naszych Oddziałach Przedszkolnych był Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. „Biedronki” i „Krasnale” obchodziły go razem z innymi 20. Września.

Dla naszych najmłodszych uczniów przygotowano szereg zadań i atrakcji. Młodsze i starsze przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne, nazywały zabawki i inne przedmioty, które na co dzień towarzyszą im w przedszkolu. Na miarę swoich możliwości opowiadały za co lubią przedszkole, nazywały swoje znaczki.

Dzieci chętnie uczestniczyły także w zabawach ruchowych. Ponadto „Biedronki” mogły także zaprezentować umiejętności taneczne w rytm utworów z repertuaru muzyki dziecięcej. Słodkim akcentem były Babeczki Superprzedszkolaka, które pojawiły się w nagrodę za aktywny udział we wszystkich zajęciach. „Krasnale” otrzymały piękne dyplomy.

W tym dniu w naszym przedszkolu, jak co dzień brzmiała muzyka, a z dziecięcych buziek nie znikał uśmiech.

 Wszystkiego najlepszego Przedszkolaki.

Wkrótce kolejne relacje z wydarzeń w naszych Oddziałach Przedszkolnych, zapraszamy do śledzenia strony internetowej.

Opracowała: A. Koziej.

Pasek narzędzi ułatwień dostępu