Dzień Chłopaka w Szkole i w Oddziałach Przedszkolnych

Wrzesień to miesiąc, który kojarzy się nie tylko z rozpoczynającą się jesienią – to także miesiąc, w którym swój dzień świętują wszyscy mali i duzi chłopcy. Dzień chłopaka nie może obejść się bez echa w żadnej szkole.

30 września obchodzony był Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego stanęły na wysokości zadania i przygotowały oraz wręczyły drobne upominki kolegom z klas 1-8 oraz mężczyznom pracującym w naszej szkole.  
Ten szczególny dzień w Oddziałach Przedszkolnych był także pełen atrakcji. Wspólne gry i zabawy przerwał dopiero moment zakończenia pobytu w przedszkolu. Wyjątkowość tego dnia dzieci podkreśliły również odpowiednim strojem.  Wyjątkowe prezenty dla chłopców, jak i nieco skromniejsze dla dziewczynek zapewnili Rodzice naszych przedszkolaków. Oprócz tego nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku.
Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego święta u Biedronek i Krasnoludków.

Życzymy wszystkim tym małym i tym większym chłopakom z okazji ich święta dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności!!!

Opracowały: A. Koziej i K. Kasprowicz

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.