Dzień Chłopaka w Szkole i w Oddziałach Przedszkolnych

Wrzesień to miesiąc, który kojarzy się nie tylko z rozpoczynającą się jesienią – to także miesiąc, w którym swój dzień świętują wszyscy mali i duzi chłopcy. Dzień chłopaka nie może obejść się bez echa w żadnej szkole.

30 września obchodzony był Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego stanęły na wysokości zadania i przygotowały oraz wręczyły drobne upominki kolegom z klas 1-8 oraz mężczyznom pracującym w naszej szkole.  
Ten szczególny dzień w Oddziałach Przedszkolnych był także pełen atrakcji. Wspólne gry i zabawy przerwał dopiero moment zakończenia pobytu w przedszkolu. Wyjątkowość tego dnia dzieci podkreśliły również odpowiednim strojem.  Wyjątkowe prezenty dla chłopców, jak i nieco skromniejsze dla dziewczynek zapewnili Rodzice naszych przedszkolaków. Oprócz tego nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku.
Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego święta u Biedronek i Krasnoludków.

Życzymy wszystkim tym małym i tym większym chłopakom z okazji ich święta dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności!!!

Opracowały: A. Koziej i K. Kasprowicz

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu