„Witaminki dla rodzinki”

W dniu 24 listopada 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski ,,Witaminki dla rodzinki”.
Konkurs adresowany był do uczniów klas I – III.

Celem konkursu było pobudzanie dzieci do aktywności poprzez wspólną zabawę, zachęcanie do zdrowej rywalizacji, wyrażanie swoich uczuć poprzez ekspresję słowną oraz popularyzację konkursu jako jednej z form rozwijania zainteresowań i uzdolnień dzieci.

Ocena podczas recytacji uwzględniała następujące umiejętności: intonację, wyrazistość, tempo, interpretację i znajomość tekstu oraz swobodę sceniczną.

Jury w składzie: p. Żaneta Szymańska – Grochowiecka,  p. Anna Rapa i  p. Magdalena Okońska wyłoniło następujących zwycięzców konkursu:

I miejsce –     Nikola Tyburek

II miejsce – Anna Pańko

III miejsce – Zuzanna Sarzyńska

Wyżej wymienieni laureaci konkursu zostali nagrodzeni nagrodami w postaci statuetek, a pozostali uczestnicy konkursu  nagrodami w postaci medali i pamiątkowych dyplomów.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: Jolanta Słupska.