Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia obchodzi się 25 listopada. Tego dnia w wielu przedszkolach, a także szkołach odbywają się zabawy, których tematem jest kultowa zabawka. W tym roku także nasza szkoła przyłączyła się do wspólnej zabawy, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. Uczniowie mieli okazję przynieść swoje ulubione misie, które towarzyszyły im podczas lekcji i przerw. Maskotki były różne, od bardzo malutkich do bardzo dużych. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich misiach, a zabawy i radości było co niemiara, tym bardziej, że każdy kto przyniósł maskotkę, był w tym dniu niepytany oraz nie musiał pisać niezapowiedzianych kartkówek. Kolejną atrakcją było „Polowanie na misia”. Zadaniem uczniów było odszukanie ukrytych w szkole wizerunków misia oraz podanie, z jakiej bajki pochodzi. Kto znalazł i zgadł otrzymywał słodki upominek od Samorządu Uczniowskiego. Ta zabawa wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły.

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu