Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia obchodzi się 25 listopada. Tego dnia w wielu przedszkolach, a także szkołach odbywają się zabawy, których tematem jest kultowa zabawka. W tym roku także nasza szkoła przyłączyła się do wspólnej zabawy, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. Uczniowie mieli okazję przynieść swoje ulubione misie, które towarzyszyły im podczas lekcji i przerw. Maskotki były różne, od bardzo malutkich do bardzo dużych. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich misiach, a zabawy i radości było co niemiara, tym bardziej, że każdy kto przyniósł maskotkę, był w tym dniu niepytany oraz nie musiał pisać niezapowiedzianych kartkówek. Kolejną atrakcją było „Polowanie na misia”. Zadaniem uczniów było odszukanie ukrytych w szkole wizerunków misia oraz podanie, z jakiej bajki pochodzi. Kto znalazł i zgadł otrzymywał słodki upominek od Samorządu Uczniowskiego. Ta zabawa wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły.

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.