Dzień Pluszowego Misia w Oddziałach Przedszkolnych

25 Listopada również w Oddziałach Przedszkolnych obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego  Misia. W grupie Krasnoludków dzieci zatańczyły taniec z domowymi pluszakami, oraz degustowały przysmak każdego szanującego się misia, czyli miodek. W ramach rozwijania spostrzegawczości i sprawności manualnej wykonały pracę plastyczną- układały puzzle z bohaterami tego dnia. Oprócz tego poznały historię maskotki i nazywały różne misie z bajek i filmów animowanych.

W grupie Biedronek natomiast przedszkolaki w ramach preorientacji zawodowej zamieniły się w cukierników i za pomocą lukru ozdabiały miodowe babeczki. W ramach rozwijania sprawności manualnej wykonywały pracę plastyczną przedstawiającą bohatera dnia- był to collage z wykorzystaniem różnorodnych materiałów plastycznych. Nie mogło także zabraknąć misiowych piosenek i opasek.

Za wzorowe sprostanie różnym zadaniom przedszkolaki z obu grup otrzymały pamiątkowe dyplomiki.

W dniu 27 listopada natomiast miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla klas I-III zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia . W tym roku przebiegał on pod hasłem „Mój Miś dba o przyrodę…”. Komisja Konkursu w składzie: p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska i p. Klaudia Kasprowicz postanowiła przyznać następująco:

I miejsce- Jowita Kowalczuk, kl. I

II miejsce- Anna Pańko, kl. III

III miejsce- Zuzanna Sarzyńska, kl. III

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Zakup nagród został sfinansowany przez p. Dyrektora.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły.

Opracowały: p. A. Koziej i P. A. Dąbrowska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu