Dzień Pluszowego Misia w Oddziałach Przedszkolnych

25 Listopada również w Oddziałach Przedszkolnych obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego  Misia. W grupie Krasnoludków dzieci zatańczyły taniec z domowymi pluszakami, oraz degustowały przysmak każdego szanującego się misia, czyli miodek. W ramach rozwijania spostrzegawczości i sprawności manualnej wykonały pracę plastyczną- układały puzzle z bohaterami tego dnia. Oprócz tego poznały historię maskotki i nazywały różne misie z bajek i filmów animowanych.

W grupie Biedronek natomiast przedszkolaki w ramach preorientacji zawodowej zamieniły się w cukierników i za pomocą lukru ozdabiały miodowe babeczki. W ramach rozwijania sprawności manualnej wykonywały pracę plastyczną przedstawiającą bohatera dnia- był to collage z wykorzystaniem różnorodnych materiałów plastycznych. Nie mogło także zabraknąć misiowych piosenek i opasek.

Za wzorowe sprostanie różnym zadaniom przedszkolaki z obu grup otrzymały pamiątkowe dyplomiki.

W dniu 27 listopada natomiast miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla klas I-III zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia . W tym roku przebiegał on pod hasłem „Mój Miś dba o przyrodę…”. Komisja Konkursu w składzie: p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska i p. Klaudia Kasprowicz postanowiła przyznać następująco:

I miejsce- Jowita Kowalczuk, kl. I

II miejsce- Anna Pańko, kl. III

III miejsce- Zuzanna Sarzyńska, kl. III

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Zakup nagród został sfinansowany przez p. Dyrektora.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły.

Opracowały: p. A. Koziej i P. A. Dąbrowska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.