Dzień wróżb i magii – Andrzejki klasy I- III

30 listopada 2022r. przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. W tym jednym dniu klasa zamieniła się w miejsce czarów i magii. Każdy uczeń mógł powróżyć sobie kilka razy, wielu obawiało się że wróżby mogą być niezbyt pomyślne. Okazało się jednak, że prawie wszystkie dziewczęta wyjdą kiedyś za mąż, a chłopcy znajdą sobie żony. Dzięki wróżbom dowiedzieliśmy się że będziemy mieli w przyszłości wielu lekarzy, nauczycieli, architektów, polityków, masażystek. Uczestnicy andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością szukali swojej szczęśliwej liczby, odczytywali z obierek jabłka i zapałek pierwszą literę swojej sympatii, poznawali znaczenie swojego ulubionego koloru. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragną wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Organizatorzy zabawy – wychowawcy : kl. I- Gertruda Kasprzak, kl. II-Anna Pałys, kl. III- Jolanta Słupska czuwały nad prawidłowym przebiegiem andrzejkowego szaleństwa klas I- III.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały a przepowiednie przyszłości traktowali z przymrużeniem oka.

Opracowała: A. Pałys.

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.