Dzień wróżb i magii – Andrzejki klasy I- III

30 listopada 2022r. przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. W tym jednym dniu klasa zamieniła się w miejsce czarów i magii. Każdy uczeń mógł powróżyć sobie kilka razy, wielu obawiało się że wróżby mogą być niezbyt pomyślne. Okazało się jednak, że prawie wszystkie dziewczęta wyjdą kiedyś za mąż, a chłopcy znajdą sobie żony. Dzięki wróżbom dowiedzieliśmy się że będziemy mieli w przyszłości wielu lekarzy, nauczycieli, architektów, polityków, masażystek. Uczestnicy andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością szukali swojej szczęśliwej liczby, odczytywali z obierek jabłka i zapałek pierwszą literę swojej sympatii, poznawali znaczenie swojego ulubionego koloru. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragną wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Organizatorzy zabawy – wychowawcy : kl. I- Gertruda Kasprzak, kl. II-Anna Pałys, kl. III- Jolanta Słupska czuwały nad prawidłowym przebiegiem andrzejkowego szaleństwa klas I- III.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały a przepowiednie przyszłości traktowali z przymrużeniem oka.

Opracowała: A. Pałys.

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu