Mikołajki 2022

„ Święty Mikołaju,  

na Ciebie czekamy, 

przez okna zmarznięte  

ciągle wyglądamy…” 

 


W dniu 6 XII 2022  r. w naszej szkole odbyły się Mikołajki. W związku z ogromem pracy święty  i renifery zawitali najpierw do uczniów klas I-III, następnie miły gość zastukał do drzwi Oddziałów Przedszkolnych. Dźwięki dzwonków u sań rozbrzmiewały na szkolnym korytarzu.
Wszystkie dzieci otrzymały prezenty. Najmłodsi wychowankowie naszej szkoły zaśpiewali Mikołajowi świąteczne piosenki. Pozostałe dzieci recytowały wiersze o tematyce świątecznej Upominki pełne słodyczy, maskotek sprawiły, że dzieci w tym dniu były wesołe i uśmiechnięte. 

Uczniowie klasy IV- VIII wręczyli sobie upominki na drodze losowania a członkinie Samorządu Uczniowskiego obdarowały wszystkich uczniów słodkimi upominkami. 

Kolorem tego dnia była czerwień. Można ją było zauważyć na strojach zarówno uczniów i nauczycieli. Korytarz na każdej przewie wypełniał się czapeczkami Mikołaja i różkami reniferów.  

Dziękujemy serdecznie Mikołaju za Twój humor i ciepło, na cały następny rok wystarczy nam wspomnienie wspólnego tańca. Mamy także nadzieję, że zerkając na podziękowanie od nas  będziesz mile wspominać wizytę w naszej szkole. Pozdrów od nas elfy i wszystkie renifery. 

Do zobaczenia za rok… 

Opracowały: p. A. Koziej, p. K. Kasprowicz, p. G. Kasprzak

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.