Mikołajki 2022

„ Święty Mikołaju,  

na Ciebie czekamy, 

przez okna zmarznięte  

ciągle wyglądamy…” 

 


W dniu 6 XII 2022  r. w naszej szkole odbyły się Mikołajki. W związku z ogromem pracy święty  i renifery zawitali najpierw do uczniów klas I-III, następnie miły gość zastukał do drzwi Oddziałów Przedszkolnych. Dźwięki dzwonków u sań rozbrzmiewały na szkolnym korytarzu.
Wszystkie dzieci otrzymały prezenty. Najmłodsi wychowankowie naszej szkoły zaśpiewali Mikołajowi świąteczne piosenki. Pozostałe dzieci recytowały wiersze o tematyce świątecznej Upominki pełne słodyczy, maskotek sprawiły, że dzieci w tym dniu były wesołe i uśmiechnięte. 

Uczniowie klasy IV- VIII wręczyli sobie upominki na drodze losowania a członkinie Samorządu Uczniowskiego obdarowały wszystkich uczniów słodkimi upominkami. 

Kolorem tego dnia była czerwień. Można ją było zauważyć na strojach zarówno uczniów i nauczycieli. Korytarz na każdej przewie wypełniał się czapeczkami Mikołaja i różkami reniferów.  

Dziękujemy serdecznie Mikołaju za Twój humor i ciepło, na cały następny rok wystarczy nam wspomnienie wspólnego tańca. Mamy także nadzieję, że zerkając na podziękowanie od nas  będziesz mile wspominać wizytę w naszej szkole. Pozdrów od nas elfy i wszystkie renifery. 

Do zobaczenia za rok… 

Opracowały: p. A. Koziej, p. K. Kasprowicz, p. G. Kasprzak

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu