Kiermasz Bożonarodzeniowy

15 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Celem kiermaszu była integracja społeczności szkolnej oraz zebranie środków na potrzeby Samorządu Uczniowskiego. Jak co roku na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne dekoracje, upominki, stroiki wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli. Pomysły wykonanych ozdób bożonarodzeniowych przeszły nasze oczekiwania. Wszystko było takie piękne, że aż szkoda było sprzedawać. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele Samorządu Uczniowskiego.
Dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu.
Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli, którzy wykonali przepiękne ozdoby oraz szczególnie zaangażowali się w organizację kiermaszu. Dziękujemy wszystkim za udział w kiermaszu.

Opracowała: K. Kasprowicz

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu