Konkurs na świąteczną dekorację klas

15 grudnia 2022 r.  zakończył się konkurs na świąteczną dekorację klas. Organizatorem konkursu na najładniejszą świąteczną dekorację klasy była p. Klaudia Kasprowicz wraz  z  Samorządem Uczniowskim. Jego celem było pobudzenie aktywności twórczej, ale także integracja uczniów.
Każda klasa miała za zadanie przygotować świąteczny wystrój swojej sali lekcyjnej tj. gazetka ścienna, stroik świąteczny, choinka, różnego rodzaju formy przestrzenne nawiązujące do symboliki Świąt Bożego Narodzenia. Do konkursu przystąpiły wszystkie klasy. W szkole zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera, sale lekcyjne zmieniły się w przepięknie ustrojone. Pojawiły się pięknie ubrane choinki, światełka i dekoracje. Podjęcie decyzji, która klasa była najpiękniejsza, stanowiło duże wyzwanie dla członków komisji,
w której skład wchodziły p. Anna Rapa i p. Małgorzata Trochimowicz.  
Warto podkreślić, że wszystkie sale wyglądają wspaniale. Przy ocenie brano pod uwagę następujące elementy: dekorację choinki, świąteczną gazetkę, wkład włożonej pracy, kreatywność, oryginalność, pomysłowość oraz ogólną estetykę wystroju.  
Ostatecznie po długich naradach ogłaszamy wyniki konkursu. 

W kategorii klas I-III: 

I miejsce – klasa I (sala nr 13) 

II miejsce – klasa III (sala nr 5) 

III miejsce – klasa II (sala nr 8) 

W kategorii klas IV-VIII 

I miejsce – klasa V (sala nr 14) 

II miejsce – klasa IV (sala nr 15) 

III miejsce – klasa VIII (sala nr 7) 

Wyróżnienie dla klasy VI oraz VII (sale nr 12 i 11). 

Każda klasa otrzymała dyplom i nagrodę.  

Gratulujemy uczniom zaangażowania i pomysłów, efekt był naprawdę wspaniały! 

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu