“You Can Dance!”

“You Can Dance” to konkurs taneczny dla szkół podstawowych, organizowany przez Telewizję Polską S.A. przy współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Pierwsza edycja cieszyła się niemałą popularnością, wzięło w niej udział ponad 300 szkół podstawowych z całej Polski. W tym roku wystartowała druga edycja konkursu, w której udział bierze również nasza szkoła.
Uczennice Klasy V przygotowały układ taneczny, który został nagrany przez wychowawcę klasy i zgłoszony do konkursu za pośrednictwem strony internetowej www.youcandance.tvp.pl

W tym roku udział zgłosiło 350 szkół podstawowych. W konkursie zwycięży 10 szkół, które do 5 marca do godziny 23:59 zdobędą największą liczbę głosów. Głosowanie jest anonimowe i ogólnodostępne a wyniki zostaną ogłoszone 6 marca 2023 r.
Prosimy o wsparcie naszej szkoły w głosowaniu! Można to uczynić wchodząc na stronę konkursową i postępując zgodnie z instrukcją głosowania.

Link do strony głosowania:  www.youcandance.tvp.pl – konkurs 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu