“You Can Dance!”

“You Can Dance” to konkurs taneczny dla szkół podstawowych, organizowany przez Telewizję Polską S.A. przy współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Pierwsza edycja cieszyła się niemałą popularnością, wzięło w niej udział ponad 300 szkół podstawowych z całej Polski. W tym roku wystartowała druga edycja konkursu, w której udział bierze również nasza szkoła.
Uczennice Klasy V przygotowały układ taneczny, który został nagrany przez wychowawcę klasy i zgłoszony do konkursu za pośrednictwem strony internetowej www.youcandance.tvp.pl

W tym roku udział zgłosiło 350 szkół podstawowych. W konkursie zwycięży 10 szkół, które do 5 marca do godziny 23:59 zdobędą największą liczbę głosów. Głosowanie jest anonimowe i ogólnodostępne a wyniki zostaną ogłoszone 6 marca 2023 r.
Prosimy o wsparcie naszej szkoły w głosowaniu! Można to uczynić wchodząc na stronę konkursową i postępując zgodnie z instrukcją głosowania.

Link do strony głosowania:  www.youcandance.tvp.pl – konkurs 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.