Wycieczka klas IV-VIII do Hrubieszowa

Dnia 22 lutego 2023 roku uczniowie naszej szkoły z klas IV-VIII udali się do Hrubieszowskiego Domu Kultury na musical pt. „Mały Książę”. Przed musicalem czekała na nas pizza w restauracji „Magistrat”. Pełni sił po posiłku udaliśmy się na musical pt. „Mały Książę”, to piękna opowieść o najważniejszych wartościach w życiu każdego człowieka: miłości, przyjaźni, poznawaniu drugiego człowieka. Spektakl ukazał nam świat pełen wzruszeń, barwnych kostiumów i emocjonalnych piosenek. Celem naszej wycieczki było kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki. Rozbudzenie w uczniach zainteresowań kulturą oraz wyzwolenie pozytywnych uczuć i emocji. 

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.