Dzień piżamy

Czy wypada przyjść do szkoły w piżamie? W środę 5 kwietnia w naszej szkole było to wręcz mile widziane zachowanie. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Piżamy. Uczniowie przyszli do szkoły w piżamach i po szkolnym korytarzu przemieszczały się prawdziwe śpiochy. Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego spotkała się z wielkim odzewem w każdej klasie.  Wydawać by się mogło, że na każdej lekcji i przerwie będzie sennie, ale nie! Kolorowe piżamki wprowadziły do monotonnego uczniowskiego życia komiczny element. Wszyscy byli bardziej zrelaksowani, a w tych okolicznościach wiedza zawsze lepiej wchodzi do głowy. 
Spędziliśmy ten dzień w wyjątkowo radosnej i miłej atmosferze. Piżamy były kolorowe, z uszami, rogami i ogonkami a nawet w paski, cętki i kropki. Pojawiły się motywy kwiatowe, bajkowe a także kolorowe szlafroczki i ciepłe kapcie. Aby dodatkowo uczcić i osłodzić ten wesoły dzień dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego częstowały uczniów i nauczycieli cukierkami. Dzieciom bardzo spodobał się taki nietypowy dzień w naszej szkole. Mamy nadzieję, że zapadnie na długo w ich pamięci. 
Podziękowania składamy również rodzicom, którzy wykazali się wyrozumiałością, dobrym humorem i pozwolili swoim pociechom przyjść do szkoły w piżamach. 

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu