Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

23.06.2023r. odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023. Uroczystość przebiegła w dwóch etapach. Na korytarzu szkolnym odbyła się część ogólna, podczas której klasy VII i VIII zaprezentowały część artystyczną. Klasa VII żegnała starszych kolegów i koleżanki, natomiast klasa VIII pożegnała się ze szkołą. Następnie Pan Dyrektor wręczył świadectwa ukończenia szkoły uczniom klasy VIII oraz nagrody książkowe i świadectwa dla najlepszych uczniów pozostałych klas. W trakcie przemówienia pan dyrektor podziękował naszym Absolwentom za czas spędzony w murach szkoły oraz  życzył sukcesów na dalszej drodze edukacji. Podczas trwania tego spotkania zostały wręczone również listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców, którzy aktywnie współdziałali na rzecz rozwoju naszej szkoły.  Po części ogólnej nastąpiło spotkanie wychowawców z pozostałymi uczniami w salach lekcyjnych.  

Naszym Absolwentom życzymy sukcesów w życiu i powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej, natomiast wszystkim uczniom i Rodzicom spokojnych, pełnych słońca i odpoczynku, a przede wszystkim bezpiecznych Wakacji.  

 Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu