Festyn Rodzinny w Kopyłowie

08 czerwca 2023r. we Wsi Kopyłów odbył się Festyn rodzinny z okazji Dnia Matki i Ojca. Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje. Rodzinne spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez organizatorów imprezy. Następnie na scenie dzieci z poszczególnych grup wiekowych Naszej Szkoły zaprezentowały swoje umiejętności. Każda grupa pięknie zatańczyła swoje układy. Młodzi, mali artyści dokonali wiele dużych rzeczy na tak wielkiej scenie. Swoją postawą i zaangażowaniem rozwijali swoje pasje i zainteresowania.   Nie dało się nie zauważyć, że miłym akcentem pikniku stanowiły wspólne zabawy dzieci z ich  rodzicami. Przyjemnie było obserwować aktywny udział dorosłych w świecie dziecka. Te chwile, ugruntowują nas dorosłych, w przekonaniu, że warto poświęcić czas, energię dla dobra dzieci, ich radości i uśmiechu. Za co dziękuję serdecznie p. Agata Koziej i p. Gertruda Kasprzak.

Opracowała: G. Kasprzak.