„List do Taty”

W czerwcu roku szkolnego 2022/2023 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w siódmej edycji konkursu „List do Taty”, który ogłosiła Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP. Nad konkursem honorowy patronat objął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak. Celem konkursu było zwrócenie uwagi opinii publicznej na ważną rolę ojca w rodzinie oraz propagowanie przykładów dobrego ojcostwa. Konkurs adresowany był do uczniów klas czwartych i piątych.

Uczniowie, którzy przystąpili do konkursu otrzymali zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów, które miało miejsce 11 września 2023 r. w Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu, a byli to:

  • Martyna Zając
  • Patrycja Gmitruk
  • Kacper Gulanowski
  • Emilia Prokop
  • Kamila Kasprzak.

Opracowała: M. Okońska.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu