Konkurs „Kapelusz Pani Jesieni”

W świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczno – techniczny, pt. „Kapelusz Pani Jesieni”. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni uczniów, rozwijanie kreatywności i twórczości artystycznej. Adresowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły.

Na konkurs ogółem wpłynęło 25 prac. Komisja konkursowa w składzie: p. Kasprowicz Klaudia, p. Rapa Anna, p. Trochimowicz Małgorzata, oceniła prace w dwóch kategoriach wiekowych: I – III i IV – VIII. Ocenie podlegała zgodność pracy z tematem konkursu, kreatywność, oryginalność, pomysłowość oraz forma estetyczna pracy.

W kategorii klas I – III, nagrody otrzymali:

I miejsce: Kirsznik Oliwia

II miejsce: Olejczuk Nikola

III miejsce: Biszczak Katarzyna

W kategorii klas IV – VIII, nagrody otrzymali:

I miejsce: Gularowski Jakub

II miejsce: Gulanowski Kacper

III miejsce: Borusiewicz Wiktoria

Przyznane zostały także wyróżnienia, które otrzymali:

Filipczuk Klaudia

Kościuk Krzysztof

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobny upominek za udział za udział.

 

Opracowała: Anna Burda

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu