Mikołaj w Przedszkolu

„6 Grudnia, jak dobrze wiecie Święty Mikołaj  chodzi po świecie….” 

W tym roku szkolnym Mikołaj odwiedził nasze Oddziały Przedszkolne nieco wcześniej, bo 5.12.2023r. Gość  z siwą brodą  był bardzo zadowolony, gdyż wszystkie dzieci recytowały wiersze, lub śpiewały mu piękne piosenki. Ponadto cieszył się bardzo, gdyż wszystkie przedszkolaki były ubrane w jego ulubionym kolorze- na czerwono.  W czasie pobytu w przedszkolu wszyscy razem wspominali niedawną wizytę „Biedronek” i  „Krasnoludków” mikołajowej pracowni. Dzieci serdecznie poprosiły gościa o przekazanie pozdrowień Pani Mikołajowej i Elfom.

Również w tym dniu, jak co roku starsza grupa przedszkolna przygotowała kartki świąteczne, by wysłać je swoim bliskim z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

Natomiast specjalny gość w ramach podziękowania od dzieci otrzymał dyplom i  słodki upominek, by nie zabrakło mu sił do pracy, Dzień ten pełen był uśmiechu i pozytywnych emocji.  

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Drogi Mikołaju, dziękujemy za wizytę. Do zobaczenia za rok…..

 

Opracowały: p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu