Wyjazd do Kosmoparku i Pracowni Mikołaja

W dniu 28.11.2023r. uczniowie Oddziałów Przedszkolnych naszej szkoły również  wybrali się do Lublina na Interaktywną Wystawę Kosmopark. Na początek przedszkolaki zostały wprowadzone w świat Kosmosu przez panią przewodnik, następnie z zainteresowaniem obejrzeli repliki planet oraz wnętrze statku kosmicznego.  Seans filmowy w planetarium kopułowym był dla nich nie lada przeżyciem.

Kolejnym etapem wycieczki była Pracownia Mikołaja, gdzie w otoczeniu elfów dzieci piekły pyszne świąteczne pierniki, budziły Mikołaja, poznały renifery z magicznego zaprzęgu. Nie mogło również zabraknąć pisania listów do Mikołaja. „Biedronki” i „Krasnoludki” bardzo aktywnie i z dużą radością brały udział w grach i zabawach proponowanych przez elfy i Panią Mikołajową.

Za pilne i chętne wykonywanie stawianych przed nimi zadań wszystkie przedszkolaki zostały certyfikowanymi pomocnikami Świętego Mikołaja i otrzymały piękne dyplomy.

Opiekę dzieciom w trakcie wyjazdu zapewniały p. Agata Koziej i p. Angelika Dąbrowska. Cieszymy się, że ta wizyta pozwoliła naszym najmłodszym przedszkolakom poczuć atmosferę zbliżających się świąt. ..

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 

Opracowały: p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu