DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk – na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

26 stycznia uczniowie klas I – IV oraz oddziału przedszkolnego „A i B” przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, a duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Po części artystycznej, dyrektor Krzysztof Czupryński podziękował małym artystom za przygotowanie uroczystości,  jak również złożył serdeczne życzenia zaproszonym gościom. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. 

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości. 

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Program artystyczny przygotowała:  p. J. Słupska, p. G. Kasprzak, p. A. Pałys, p. A. Koziej i p. A. Dąbrowska.
Oprawę muzyczną przygotował p. Ł. Czupryński.

 

Opracowała: Jolanta Słupska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu