Choinka

Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły.  Pozytywnych emocji jest przecież co niemiara. Tańce, ciekawe stroje, poczęstunek przygotowany przez rodziców. To wszystko składa się na organizowaną zazwyczaj przed feriami zimowymi zabawę.

Do zabawy w czasie dyskoteki zaprosił nas pan Łukasz Czupryński, który przez kilka kolejnych godzin serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. Swoje propozycje utworów do zabawy przedstawiali też uczniowie. Piosenki się podobały sądząc po ilości tańczących na parkiecie uczniów.

Zabawa choinkowa to nie tyko dyskoteka. Tradycją corocznych zabaw jest przebieranie się w stroje różnych postaci. W tym roku jednak opcję tą wybrało tylko kilkoro uczniów. W trakcie trwania imprezy nie mogło zabraknąć także takich hitów jak „Belgijka”, „Kaczuszki”, „Macarena”, które porwały do zabawy wszystkich uczestników balu.

Do samego końca nasi uczniowie świetnie się bawili i w znakomitych humorach  rozeszli się do domów. Kolejna zabawa choinkowa za nami. Życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Opracowała: A. Koziej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu