Dzień Kobiet

“Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.

I pierwszy promień bliskiej wiosny.

Dzień bez kłopotów i bez trosk.

Dużo radości.

Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,

W domu, w przedszkolu, na wycieczce.

Każdego dnia dobry uczynek –

To jest od chłopców upominek”

                                        Zbigniew Jeżyna

 

Dzień Kobiet w naszej szkole, jak co roku, to przemiłe święto dla wszystkich Pań i dziewczynek.

Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu nasi dżentelmeni składali życzenia wszystkim dziewczynkom oraz Paniom. Chłopcy  śpiewali „100 lat” i wręczyli drobne upominki przygotowane przez rodziców. Nasze dziewczynki i Panie bardzo uradowane i dziękowały za przygotowane niespodzianki. O życzeniach i pysznej herbatce nie zapomnieli także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Korytarz naszej szkoły wypełnił się również tulipanami wręczonymi nauczycielkom  przez przedstawicielki Rady Rodziców- panie Katarzynę Tysowecką i Ewę Wojtiuk. Panie na osłodę tego dnia otrzymały również pyszną czekoladę  To był bardzo uroczysty dzień dla naszych wszystkich kobiet.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Opracowała A. Koziej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu