Dzień Ziemi – Oddziały Przedszkolne

W naszej szkole i Oddziałach Przedszkolnych uczymy dzieci różnych umiejętności, zwiększamy także ich zakres wiedzy to także między innymi kształtujemy postawę proekologiczną.

22 kwietnia 2024r. obchodziliśmy Dzień Ziemi. W ramach jego obchodów na korytarzu szkolnym pojawiła się gazetka tematyczna przygotowana przez p. Małgorzatę Trochimowicz.

W Oddziałach Przedszkolnych natomiast zostały przeprowadzone zajęcia tematyczne. U „Biedronek” i „Krasnoludków” powstały piękne prace plastyczne, a w starszej grupie przedszkolnej ponadto dzieci wykonywały ćwiczenia usprawniające rękę wiodącą. Obejrzały także film edukacyjny „Dzień Ziemi”, po którym wymieniły sposoby w jakie one mogą dbać o przyrodę i otaczające je środowisko.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 

Opracowała: A. Koziej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu