Sukces uczniów Oddziałów Przedszkolnych

Uczniowie oddziałów przedszkolnych wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Zdrowe jedzenie – mądre myślenie” organizowanym przez Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie.  Pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Hrubieszów Pana Tomasza Zająca. Adresatami konkursu były dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Celem konkursu – było pobudzeni twórczej wyobraźni dzieci, rozbudzanie ich zdolności plastycznych i wzmacnianie więzi rodzinnych. Kształtowanie u dzieci w wieku przedszkolnym nawyków zdrowego odżywiania, aktywnego, sportowego stylu życia oraz promocji zdrowej żywności, rozwijanie dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Rozdanie dyplomów i nagród miało miejsce dnia 24 kwietnia.

Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca oraz wyróżnienia:

I kategoria wiekowa 3-4 latki:

II  miejsce Gabriela Baraniuk

II miejsce Jakub Sagan

Wyróżnienia:

  • Zofia Kirsznik
  • Paweł Pachla

II kategoria wiekowa 5-6 latki:

III miejsce Tomasz Flak

Wyróżnienie:

  • Maciej Chmielewski

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Opracowały: A. Dąbrowska, A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu